Нарада в Міністерстві інфраструктури України

04.08.2021 в Міністерстві інфраструктури України відбулася нарада щодо врегулювання проблемних питань які стримують проведення експерименту по допуску приватних локомотивів для здійснення перевезень вантажів коліями загального користування. В нараді приймали участь представники АТ «Укрзалізниця», Європейської Бізнес Асоціації, ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія»  та представники  інших компаній, що мають намір здійснювати перевезення в рамках експерименту.

Учасниками наради від бізнесу було наголошено, що економічна складова питання має першочерговий пріоритет, тому лише після врегулювання наявних проблемних питань буде доцільно розпочати перевезення.  Проте компромісного рішення під час наради знайти не вдалося.

ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» спільно з Європейською Бізнес Асоціацією та іншими учасниками цього проекту продовжує роботу щодо пошуку прийнятного рішення та сподівається вже найближчим часом запропонувати своїм замовникам послуги, які за вартістю та якістю не будуть поступатися вже існуючим послугам на ринку вантажних перевезень.