У Вас є цікавий проект в якому ми можемо допомогти?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська локомотивобудівна компанія» було засноване у 2016 р. Основними видами діяльності Компанії є виробництво залізничних локомотивів і рухомого складу, надання послуг з організації перевезень та перевезення вантажів залізничним транспортом.

ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» є першим учасником експериментального проекту з допуску приватних локомотивів до залізничних колій загального користування, який реалізується з метою імплементації європейського законодавства та виконання Україною міжнародних зобов’язань в рамках Угоди Україна-ЄС для формування конкурентоздатного ринку залізничних перевезень. Впровадження цього проекту передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1043 «Про реалізацію експериментального проекту щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування». Порядок допуску приватних локомотивів на залізничні колії загального користування визначено Наказом Мінінфраструктури України від 4 березня 2020 р. № 191 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок допуску приватних локомотивів окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування». Участь Компанії у експериментальному проекті та дільниці, на яких дозволено курсування приватних локомотивів, визначені наказами Мінінфраструктури України:

Укладено відповідний договір з АТ «Укрзалізниця», згідно з яким перевезення будуть здійснюватися за чітким графіком руху поїздів. Підписано Технічні регламенти з регіональними філіями АТ «Укрзалізниця», по яких передбачається курсування локомотивів Компанії.

Наше підприємство стало першою компанією в Україні, яка розробила та активно впроваджує комплексну Систему управління безпекою за європейським зразком, систематично поповнює та модернізує власний транспортний парк, має власне сертифіковане виробництво. Компанія є першим учасником експериментального проекту із запровадження в Україні приватної тяги, яким укладено відповідний договір з АТ «Укрзалізниця».

Ми поважаємо наших партнерів та відповідально ставимось до навколишнього середовища. У співпраці з нашими партнерами –  Страховою Компанією «Теком» ми розробили програму страхування відповідальності. Саме тому з нами безпечно та надійно!

ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» відкрита для співробітництва зі всіма вантажовласниками та власниками під’їзних колій, які бажають підвищити ефективність перевезення вантажів.

Наша Команда

Олександр Рибка
Олександр РибкаФінансовий директор
Відповідає за фінансовий стан та формування бюджету Компанії, підготовку до укладання договорів
ДЕТАЛЬНІШЕ
Олег Мотін
Олег МотінДиректор з вагонного господарства
Відповідає за технічний стан та експлуатацію рухомого складу, який використовує Компанія
ДЕТАЛЬНІШЕ
Володимир Мурзін
Володимир МурзінДиректор з інформаційних технологій
Відповідає за інформаційну підтримку по забезпеченню експлуатації локомотивного парку
ДЕТАЛЬНІШЕ

Наші послуги

Наша компанія надає послуги перевезення власникам вантажів та вантажних вагонів

переглянути всі послуги

…Тези…

Фото шаблон тези

“Те, що вiн мовив, не мало для нас нiякого значення; в мовчанцi ми зближувалися до нього». Поет для доконання сугестiї мусить розворушити цiлу свою духову iстоту, зворушити своє чуття, напружити свою уяву, одним словом, мусить сам не тiльки в дiйсностi, але ще й другий раз, репродуктивне, в своїй душi пережити все те, що хоче вилити в поетичнiм творi”

СТЕПАНОВА ОКСАНА • ТЕХНІЧНИЙ КЕРІВНИК
Фото шаблон тези

“В якiй мiрi поети користають iз вражень, достарчених поодинокими змислами? Отеє є та нижня свiдомiсть, те гнiздо «пересудiв» i «упереджень».”

ІВАНОВ ІВАН • ІНВЕСТОР

Наші партнери

Отримати консультацію

Якщо у Вас є питання чи пропозиції, заповніть форму, і ми з Вами зв’яжемось в найближчий час