Project Description

У Вас є цікавий проект в якому ми можемо допомогти?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Послуга Експедирування

ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» пропонує комплексну послугу експедирування вантажів замовника з використанням локомотивів власності компанії коліями загального користування.

В рамках даної послуги Виконавець (ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія») забезпечує повний цикл організації перевезень, а саме: підсилку порожніх вагонів потрібного роду рухомого складу на станцію навантаження, формування тарифу на перевезення, здійснення перевезення (на дільницях, на яких передбачено курсування приватних локомотивів – своїми локомотивами, на інших дільницях – локомотивами АТ «Укрзалізниця»), контроль ходу перевезення, розрахунки за перевезення з АТ «Укрзалізниця».

Перевезення локомотивами ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» здійснюються згідно з графіком руху, наданим АТ «Укрзалізниця».

Більш детально послідовність дій вантажовідправника та ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» при експедируванні вантажів викладена у Алгоритмі надання послуг з експедирування вантажів із залученням приватного локомотива.

Замовлення

для визначення можливості експедирування вантажів з використанням приватних локомотивів та попереднього розрахунку провізної плати

Отримати консультацію

Якщо у Вас є питання чи пропозиції заповніть форму і ми з Вами зв’яжемось в найближчий час